» Zarejestruj się kupuj taniej 
» Dozownik inżektorowy 
» Inżektory i złączki  
» Węże płaskie PVC 
» Nawadnianie - elementy 
- Akcesoria
- Trójniki wciskane
- Złączki do linii i taśm kroplujących
- Zraszacze
- Trójniki gwintowane
- Kolana wciskane
- Kolana gwintowane
- Redukcje, Mufy redukcyjne
- Kroplowniki indywidualne
- Nyple
- Mufy
- Taśmy kroplujące T-Tape
- Przeloty
- Linie kroplujące sadownicze
- Filtry dyskowe
- Filtry siatkowe, wkłady
- Zawory kulowe
- Złączki
- Zaworki plastikowe
- Mikrozraszacze

 
 » Nawadnianie - elementy  » Linie kroplujące sadownicze

Linie kroplujące znakomicie sprawdzają się w nawadnianiu upraw ogrodniczych i sadowniczych. Elementami zestawu do nawadniania jest linia kroplująca, membrana Hydro i antykapacz PC. Linia kroplująca w wersji z kompensacją ciśnienia wody charakteryzuje się systemem samoregulujacym przepływ, w skład którego wchodzą: szeroki labirynt zabezpieczający, komora regulacyjna i czuła membrana z elastomera silikonowego regulująca i zabezpieczająca wypływ wody. Dzięki takiej budowie linii uzyskuje się stały wypływ z emitera niezależnie od zmiennego ciśnienia. Dla eliminowania wycieków wody oraz zabezpieczaniem przez powstaniem podciśnienia w linii kroplującej stosuje się tzw. antykapacze, które dodatkowo zabezpieczają układ nawadniania przed zasysaniem cząstek podłoża sadowniczego z upraw. Linie kroplujące są szeroko stosowane w nawadnianiu podziemnym, nawadnianiu szklarniowym o krótkim czasie nawadniania.
Parametry linii kropl. to Dostępne wydajności (w litrach/h): 1,2; 1,6; 2,2; 3,0; 3,6 . Dostępne grubości ścianki ( w mm): 0,9; 1,0; 1,1; 1,15 (35; 40; 45 mil).
Zalecane ciśnienie robocze linii: 0,8 – 3,5 bar

Linie kroplujace oferowane są w rolkach i sprzedawane w mb. Dopuszczalne długości linii kroplujacych w terenie płaskim to w zależności od grubości ścianki i ciśnienia roboczego od 65 m b do nawet 300mb.


ZAKUPY HURTOWE I DETALICZNE
sklep on-line


Linie kroplujące sadownicze PLASTRO

Hydro P.C. 16/0,5/1,6

Hydro P.C. 16/0,3/2,2

Hydro P.C. 16/0,5/2,2

 

Dozownik inżektorowy 3/4..

Dozownik inżektorowy 3/4'' dozowniki inżektorowe inżektor Dozownik inżektorowy 1" dozowniki inżektorowe inżektor By-pass 1,5''x1'' dozowniki inżektorowe wyposażenie do inżektora By-pass 2''x1'' dozowniki inżektorowe wyposażenie do inżektora

..zobacz więcej   

Zwężki inżektorowe są urzą..

Zwężki inżektorowe są urządzeniami doskonale nadającymi się do zastosowania w ogrodnictwie i leśnictwie ze względu na prosta budowę, brak regulacji, odporny materiał na działanie nawozów i kwasów, niską cenę i prosty montaż.

..zobacz więcej   

P.H.U KOL-TECH Pogorzel ..

P.H.U KOL-TECH Pogorzel Warszawska ul.Główna 49 05-430 Celestynów Tel/Fax (+48) 22 7897373 Tel.kom (+48) 502309058 E-mail koll3@wp.pl E-mail phu.koltech@gmail.com

..zobacz więcej   licznik odwiedzin - 25404081        P.H.U KOL-TECH Sławomir Koll | mapa strony | © 2005-2010
Utworzono w systemie darmowe strony www EntroCMS